Worldwide

Cushman & Wakefield у світі

400 офісів у 70+ країнах

 

Cushman & Wakefield (Нью-Йоркська фондова біржа: CWK) - провідна міжнародна компанія, що надає консалтингові та агентські послуги в сфері комерційної нерухомості. 48 000 експертів нашої компанії в більш ніж 70 країнах допомагають інвесторам і орендодавцям забезпечувати виняткову цінність їх нерухомості, втілюючи ідеї в життя. Cushman & Wakefield входить в число найбільших консалтингових компаній у сфері комерційної нерухомості в світі з річним доходом $6,9 млрд. за основними бізнес-напрямками: управління проектами, ринки капіталу, оцінка, агентські та інші послуги. Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт cushmanwakefield.com або @CushWake в Twitter.

Map

 

Більше 100 років досвіду

 

Компанія була заснована у Нью Йорку у 1917 Дж. Клайдсдейлом Кушманом і Бернардом Вейкфілдом. Розширюючи свою діяльність спочатку в США, а потім на інших континентах, Cushman & Wakefield на сьогодні є компанією із 400 офісами по всьому світу. Наша столітня історія демонструє принципове ставлення до високої якості обслуговування клієнтів в усі часи.

History

2017

Рік відзначився столітнім ювілеєм бренду Cushman & Wakefield. 100 років втілення в життя ідей наших клієнтів!

2015

Прийнято остаточне рішення про злиття Cushman & Wakefield з компанією DTZ. Передбачається, що нова організація стане однією з найбільших міжнародних компаній, що надає послуги в сфері нерухомості. Загальний дохід – 5,5 млрд. доларів, загальний штат – 43 тис. співробітників, загальний обсяг площі, керованої від імені інституційних, корпоративних і приватних клієнтів – 400 млн. кв. м.

2012

Компанія Cushman & Wakefield володіє 250 офісами в 60 країнах і має в своєму розпорядженні штат у 16 тис. співробітників.

2011

Cushman & Wakefield створює свій перший інвестиційний фонд у партнерстві з пенсійним фондом SWIP з метою інвестування в торгову нерухомість в містах Європи. Компанія управляє активами вартістю приблизно в 5,5 млрд. доларів, в основному в Європі і країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Cushman & Wakefield стає 100%-м власником компанії Corporate Occupier Solutions (COS) Ltd, колишнім спільним підприємством Cushman & Wakefield і EC Harris, з метою надання корпоративним клієнтам в регіоні EMEA повного комплексу послуг, пов'язаних із нерухомістю.    

2010

Президентом і генеральним директором компанії Cushman & Wakefield стає Гленн Руфрано.

2008

Cushman & Wakefield купує компанію Burnham Real Estate на західному узбережжі США та компанію P&D Real Estate Consultants в Туреччині.     

2007

IFIL (зараз відома як EXOR), інвестиційна група, що належить родині Аньєллі (одній з провідних підприємницьких династій Європи) і зареєстрована на італійській фондовій біржі, набуває приблизно 70%-у частку в Cushman & Wakefield, стаючи мажоритарним акціонером компанії. Інша частина акцій зберігається за керівництвом і співробітниками Cushman & Wakefield, в результаті чого створюється ефективний альянс.

Cushman & Wakefield купує компанію Sonnenblick Goldman, що працює в сфері інвестиційно-банківських послуг на ринку нерухомості і є однією з провідних консультантів з питань боргового та акціонерного фінансування.

Cushman & Wakefield купує компанію Semco, отримуючи повний контроль над Cushman & Wakefield South America, а також набуває 100%-у частку в Cushman & Wakefield Asia.

Cushman & Wakefield укладає стратегічний альянс з компанією Property and Portfolio Research (PPR), що спеціалізується на проведенні незалежних досліджень ринку комерційної нерухомості, розробці стратегій з управління портфелями нерухомості і наданні консалтингових послуг з питань управління ризиками.

Cushman & Wakefield засновує компанію Cushman & Wakefield Hospitality Asia і компанію Cushman & Wakefield Capital Asia (CWCA).

Cushman & Wakefield стає ексклюзивним агентом зі здачі в оренду приміщень у Всесвітньому торговому центрі 1. Контракт наданий Портовим управлінням штатів Нью-Йорк і Нью-Джерсі.

Cushman & Wakefield відзначає свою 90-ту річницю.           

2006

Cushman & Wakefield відкриває власний офіс в Румунії, другому після Польщі найбільшому ринку Центральної Європи. 

Cushman & Wakefield купує мексиканську компанію Cushman & Wakefield Mexico. 

2005

Генеральним директором Cushman & Wakefield стає Брюс І. Мослер.

Cushman & Wakefield продає будівлю MetLife Building за адресою 200 Park Avenue за 1,72 млрд. доларів США. Ця угода на той момент була найбільшою операцією з продажу будівлі в Нью-Йорку за всю історію міста.

2002

Засновується програма партнерства Cushman & Wakefield Alliance Program з метою обслуговування клієнтів на тих ринках США, де компанія не має власних офісів.

2001

Cushman & Wakefield купує компанію Cushman Realty Corporation (CRC), посилюючи свої позиції на західному узбережжі і південному заході США. Засновники CRC Джон К. Кушман ІІІ і Луї Б. Кушман повертаються в компанію, створену їх дідом Дж. Клайдсдейлом Кушманом і двоюрідним дідом, Бернардом Вейкфілдом. Джон К. Кушман стає головою Ради директорів, а Луї Б. Кушман – заступником голови.

1994

Cushman & Wakefield встановлює партнерські відносини з найбільшими компаніями в сфері нерухомості в США, країнах Європи, Азії та Південної Америки, а також Мексиці і Канаді.         

1990

В результаті придбання Healey & Baker компанія Cushman & Wakefield виходить на європейські ринки.   

1984

Cushman & Wakefield очолює Артур Дж. Міранте II.

1960

Cushman & Wakefield починає національну експансію, відкриваючи свої офіси по всій території США в цілях більш якісного обслуговування клієнтів.       

1930-1940-і

Cushman & Wakefield стає одним з провідних гравців на ринку нерухомості на всій території Нью-Йорка. 

1917

Дж. Клайдсдейл Кушман і Бернард Вейкфілд засновують в Нью-Йорку компанію Cushman & Wakefield.  

1910

Бернард Вейкфілд, один з майбутніх засновників Cushman & Wakefield, прибуває в США з Англії, де з 21 року він керував агентством нерухомості.