Kopylov Logistics Park

Ghelamco Group оголосила про продаж свого логістичного комплексу Kopylov Logistics Park

Ghelamco Group оголосила про продаж свого логістичного комплексу площею більше 30 тис. кв. м українському рітейлеру «АТБ».

Kopylov Logistics Park знаходиться в селі Копилів Макарівського району Київської області. Комплекс був побудований в 2008 році і складається з двох основних логістичних будівель площею 21 225 кв. м і 9 235 кв. м, розташованих на земельній ділянці площею 5,78 га. З моменту відкриття об'єкт орендували міжнародні компанії Oriflame і Studio Moderna.

Cushman & Wakefield представляла інтереси Ghelamco в якості консультанта, юридичний супровід забезпечила юридична фірма "Антіка".

Кріс Хеггерик, керуючий директор Ghelamco Group, прокоментував:

«Ми раді укладенню цієї угоди. Вона підтверджує, що наша спрямованість на застосування передових технологій проектування і будівництва має високу важливість і гарантує стабільну цінність наших активів. Логістичний комплекс Kopylov Logistics Park був побудований у 2008 році і весь цей час був орендований провідними міжнародними компаніями Oriflame і Studio Moderna. Недавній переїзд Oriflame у зв'язку з операційною необхідністю надав нам своєчасну можливість вийти з інвестицій і продати комплекс групі компаній «ATБ», яка буде використовувати його для обслуговування та подальшого розвитку мережі магазинів в Україні».

Нік Коттон, керуючий директор Cushman & Wakefield в Україні (раніше - DTZ), сказав:

«Ця угода демонструє ліквідність і перспективність ринку комерційної нерухомості. Хоча вартість угоди є конфіденційною, вона відображає виняткову якість і стан об'єкта, що відповідає високим стандартам складської логістики і вимогам торгової мережі «ATБ». Компанія Cushman & Wakefield забезпечувала управління об'єктом з моменту введення в експлуатацію і супроводжувала угоду з продажу від імені Ghelamco».


Група компаній «Геламко»

«Геламко» (Ghelamco) є провідним девевелопером і генпідрядником у Центральній та Східній Європі, а також лідером в області еко-ефективної забудови в Бельгії, Польщі та Росії. Компанія спеціалізується на будівництві сучасних офісних і складських приміщень. За 31 рік роботи компанія «Геламко» побудувала близько 1,5 млн квадратних метрів офісів і складів, таким чином отримавши репутацію девелопера, який гарантує своєчасну і високоякісну реалізацію інвестицій. Ключовий елемент інвестиційної стратегії компанії - це реалізувати проекти, які пропонують ефективні і комфортні для роботи приміщення, одночасно з облаштуванням прилеглої території, що має важливе значення для міста і комфорту місцевих жителів. Щоб отримати більше інформації, відвідайте сайт www.ghelamco.com/

 

Крис Хеггерик Kopylov Logistics Park 1 Kopylov Logistics Park 2 Kopylov Logistics Park 3 Kopylov Logistics Park 4

Схожі новини

Время возможностей для арендаторов. Обзор рынка складской недвижимости
Логістична нерухомість

Час можливостей для орендарів. Oгляд ринку складської нерухомості

У 2015 році девелоперська активність в сегменті складської та логістичної нерухомості в Києві і передмісті була низькою.

Кто инвестирует в коммерческую недвижимость, и как рынок глобальных инвестиций влияет на Украину?
Інвестиції

Хто інвестує в комерційну нерухомість, і як ринок глобальних інвестицій впливає на Україну?

Обсяг нового капіталу, направленого на світові ринки комерційної нерухомості, за підсумками 2015 р досяг рекордного показника в $443 млрд.

Україна - ідеальний майданчик для створення комплексних центрів обслуговування глобальних холдингів
Інвестиції, Офісна нерухомість

Україна - ідеальний майданчик для створення комплексних центрів обслуговування глобальних холдингів

Компанія КПМГ в Україні, спільно з компанією Cushman & Wakefield, опублікувала звіт про перспективи створення загальних центрів обслуговування