Rolls-Royce Appoints Cushman & Wakefield on Global Mandate

Rolls-Royce уклав з Cushman & Wakefield глобальний контракт

Міжнародна консалтингова компанія Cushman & Wakefield у Лондоні виграла тендер від промислового гіганта Power Systems Rolls-Royce на надання агентських послуг на глобальному рівні. Контракт було підписано 29 січня 2018 року.

Це рішення укріпило партнерство, яке розпочалося в США ще у 2012 році, через рік поширилось на Європу і тепер продовжиться в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, який є стратегічним ринком для розвитку компанії, та у Південній Америці.

Rolls-Royce працює у п'яти сферах бізнесу: цивільна авіація, протиповітряна космічна оборона, суднобудівництво, ядерні системи та енергетика. Портфель нерухомості включає в себе офісні приміщення, виробничі потужності, центри тестування, склади та інші об’єкти.

Супроводжувати клієнта буде відділ Global Occupier Services (GOS) на чолі з Едом Нельдом. Cushman & Wakefield буде управляти транзакціями, співпрацювати з орендарями, надавати стратегічні консультації та послуги з управління орендою – разом з локальними командами Rolls-Royce.

Ян Кемпбелл, директор з нерухомості компанії Rolls-Royce, зазначив: "Ми шукали консультантів, які підтримали б нас у досягненні  нашої мети щодо прискорення та спрощення операцій. Компанія Cushman & Wakefield прислухалася до наших побажань, забезпечила нас динамічною командою та запропонувала гнучку модель співробітництва при  дотриманні наших корпоративних вимог".

Джеймс Маддок, керівник GOS EMEA, Cushman & Wakefield, зазначив: "Ми дуже раді, що компанія Rolls-Royce вибрала нас для такого визначного глобального контракту. Ми увійшли в партнерство, щоб реалізувати нову операційну модель для Rolls-Royce, яка передбачає високий рівень підтримки транзакцій, залучення постачальників та корпоративного управління. Це важливий крок для обох партнерів та ще одне підтвердження гнучкості та дієвості нашої моделі глобального орендного сервісу".

Схожі новини

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

DTZ Украина разработали концепцию инновационного района для IT специалистов во Львове
Офісна нерухомість

Компанія DTZ розробила концепцію інноваційного району для IT спеціалістів у Львові

27 червня у Львові відбулася IT Jazz Conference, на якій IT спеціалісти, інвестори та представники влади обговорили майбутнє IT сфери в Україні.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.