Awards

Визначні нагороди

Престижні нагороди в галузі комерційної нерухомості відображають корпоративну культуру Cushman & Wakefield. Ми отримуємо визнання по всьому світу за відданість якості, професійність та розуміння потреб ринку. Проте головною нагородою для нас є вдячність клієнтів за бездоганний результат.

 

В Україні

 

2017 - Краща брокерська компанія

За версією EuropaProperty.com і URE Club

 

2016 - Краща брокерська компанія

За версією EuropaProperty.com і URE Club

 

2016 - Краща консалтингова компанія

За версією EuropaProperty.com і URE Club

 

2013 - Краща консалтингова компанія в Україні

2-е місце в The Ukrainian Property Awards за версією URE Club

 

2013-2012 - Одна з провідних компаній в сфері управління та експлуатації об'єктів нерухомості

Отримано місця в трьох номінаціях: «Управління та експлуатація об'єктів офісної нерухомості», «Управління та експлуатація об'єктів торговельної нерухомості», «Управління та експлуатація об'єктів логістичної нерухомості»

 

2011 - Кращий консультант,

А також переможець у номінаціях «Оцінка нерухомості», «Агентські послуги» та «Аналітика ринка» за підсумками опитування в сфері нерухомості Euromoney

 

2010 - Консультант року з питань комерційної нерухомості

Згідно Commercial Property Awards

 

2010 - Кращий консультант з питань комерційної нерухомості в Україні

Згідно Europe & Africa Property Awards спільно з Bloomberg Television

 

2009 - Краще агентство з питань комерційної нерухомості

Згідно з рейтингом Best of Kyiv від Kyiv Post

 

Міжнародні нагороди

 

2017, США - The Global Outsourcing 100, IAOP

Міжнародна асоціація позаштатних професіоналів (IAOP®) включила Cushman & Wakefield в топ-100 кращих компаній The 2017 Global Outsourcing 100® Leaders і присвоїла їй титули "Sustained Excellence" і "Super Star".

 

2017, США – Партнер року Energy Star, Sustained Excellence

Cushman & Wakefield названа Партнером року Energy Star 2017 і переможцем Sustained Excellence Award за досягнення щодо захисту навколишнього середовища та енергоефективності. Внесок компанії визнано Агентством по захисту навколишнього середовища США і Департаментом енергетики у Вашингтоні 26 квітня 2017 року.

 

2017, Великобританія - Office Agency Team of the Year, Property Week

Property Week - це авторитетне британське видання про міжнародний ринок комерційної та житлової нерухомості. У 2017 році журнал назвав команду офісних агентів Cushman & Wakefield кращою.

 

2016 & 2017, Великобританія - Scottish Property Awards

Шотландська команда консультантів з торгової нерухомості Cushman & Wakefield вдруге поспіль отримала титул команди року на престижному конкурсі Scottish Property Awards в Глазго.

 

2016, США – 2-е місце в рейтингу Top 25 Commercial Real Estate Brand Survey, Lipsey Company

Заснувавши щорічний рейтинг топ-25, Lipsey Company встановила стандарти визначення кращих у галузі комерційної нерухомості. До списку лідерів входять найбільш відомі компанії.

 

2016, США – 1-е місце в категорії Tenant Representation, National Law Journal

Cushman & Wakefield третій рік поспіль отримує 1-е місце в рейтингу кращих компаній, що представляють інтереси орендарів на ринку комерційної нерухомості. Рейтинг публікує «Національний юридичний журнал» за підсумками опитування читачів.

 

2016, США - 100 Award Winner, CIO

Журнал CIO включає компанію Cushman & Wakefield в рейтинг 100 Awards program за внесок у розвиток IT бізнесу і впровадження інновацій.

 

2016, Великобританія - Estates Gazette Awards

Компанія Cushman & Wakefield отримує нагороду «Національний консультант року» в рамках конкурсу Estates Gazette Awards 2016. Журі конкурсу - а це найбільш шановані люди в сфері комерційної нерухомості - визнали високі досягнення компанії як "істинної національної команди".

 

2016, Великобританія - CoStar Agency Awards

Щороку CoStar визначає досягнення консалтингових агентств в сфері комерційної нерухомості у Великобританії за їх активностю на ринку. Cushman & Wakefield стала першою в бізнес-напрямку «ринки капіталу».

 

2016, Великобритания - Leading Letting Agent for Shopping Centres 2016 от Trevor Wood Associates

Trevor Wood Associates - це лідируюче незалежне видання в сфері торговельної нерухомості в Великобританії. Публікує щорічний рейтинг торговельних центрів Going Shopping, а також рейтинг кращих консалтингових агентств, що працюють з торговими центрами, в якому перше місце в 2016 році дісталося компанії Cushman & Wakefield.

 

2016, США - №1 Industrial Leasing Market Share, CoStar Group

CoStar Group - велике видання про комерційну нерухомість Америки з центральним офісом у Вашингтоні. У 2016 році журнал визнав компанію Cushman & Wakefield кращим консультантом на ринку промислової нерухомості.

 

2015, Великобританія - №1 Office & Retail Agency, Property Awards

Cushman & Wakefield отримує відразу дві нагороди від Property Week Magazine як Агентство Року - за досягнення в сферах торгової та офісної нерухомості.

 

2015, США - BOMA International TOBY Award

Конкурс TOBY (The Outstanding Building of the Year) - це найбільш престижні і об'єктивні програми моніторингу досягнень в індустрії комерційної нерухомості.

 

2015, США - Innovation Award, CoreNet Global

CoreNet Global - міжнародна асоціація, що працює на ринку комерційної нерухомості. Нагорода Global Innovator's Award оцінює інноваційність мислення та управлінські рішення.

 

2015, США - №1 BOMA 360 Performance Program®

Асоціація власників і керуючих нерухомістю (BOMA) в конкурсі 360 Performance Program оцінює кращі проекти з розвитку ринку комерційної нерухомості.

 

2015, США - #1 Retail Brokerage, Leasing Square Footage, the Real Deal

Національний рейтинг брокерів торгової нерухомості Real Deal надав компанії Cushman & Wakefield першість за найбільшу кількість зданих в оренду квадратних метрів у 2015 році.

 

2015, США - NABE Outlook Award, Найточніший економічний прогноз

Конкурс NABE Outlook Award представив щорічний список найбільш точних аналітичних агентств, які давали прогнози макроекономіки.

 

2015, Китай - Corporate Real Estate Service Excellence Award, CoreNet Global China

Конкурс CoreNet Global фокусується на інноваціях і професійних досягненнях в комерційній нерухомості.

 

2015, Китай - China’s Best Valuation Agency Award, C-REITs Alliance

Альянс C-REITs визнав Cushman & Wakefield кращим агентством з оцінки нерухомості в Китаї.

 

2015, Китай - The Highest Percentage Saver Award – Champion (Property Management), Friends of Earth

Організація «Друзі Землі» проводить кампанії на захист навколишнього середовища, а також освітні заходи. Компанія Cushman & Wakefield була відзначена за екологічні досягнення в управлінні об'єктами нерухомості.

 

2014 - CR star

Нагорода від Business in the Community's CR Index

 

2014 - Кращий роботодавець в секторі нерухомості і будівництва

Топ-100 кращих роботодавців для випускників

 

2013, Китай - Провідне агентство на ринку офісної нерухомості

На щорічному заході в Пекіні, присвяченому розвитку ринку офісної нерухомості, яке проводилося китайським офісом спільно з BOMA, компанія Cushman & Wakefield знову отримала нагороду «Провідне агентство на ринку офісної нерухомості». Ця нагорода продемонструвала силу і професіоналізм в сфері консультацій з питань комерційної нерухомості, підтверджені 560 будівельними компаніями, інвесторами і орендарями.

 

2012, США - Кращий бренд в сфері нерухомості в Нью-Йорку

Згідно з опитуванням передплатників, проведеним відділом маркетингу The Wall Street Journal спільно з Beta Research Corp., бренд Cushman & Wakefield користується найкращою репутацією в сфері комерційної нерухомості в Нью-Йорку. Опитування, проведене серед більш як 1 200 передплатників, включало питання про знання і ставлення до брендів у сфері комерційної нерухомості.

 

2012, Гонконг - Агентство року в секторі торговельної нерухомості

Гонконгський офіс Cushman & Wakefield був визнаний Агентством року в секторі торговельної нерухомості Королівським інститутом сертифікованих оцінювачів (RICS). Премія RICS Hong Kong Property Awards присуджується за внесок в розвиток сектора нерухомості в Гонконгу.

 

2011, США - Cushman & Wakefield входить в число 25 кращих брокерських фірм США

National Real Estate Investor поставив Cushman & Wakefield на третє місце в списку 25 кращих брокерських фірм США за сукупною вартістю (в доларовому вираженні) угод оренди і інвестиційних продажів нерухомості по всьому світу. Сукупна вартість угод, укладених Cushman & Wakefield, склала 88,6 млрд. доларів США.

 

2011, США - Переможець конкурсу CoreNet Global в категорії «Лідери галузі в області раціонального використання природних ресурсів»

У 2009 році Cushman & Wakefield стала першою компанією в сфері нерухомості, яка підписала Меморандум про взаєморозуміння з Агентством із захисту навколишнього середовища США з метою застосування ефективних (з точки зору навколишнього середовища) підходів у секторі комерційної нерухомості. З метою виконання зобов'язань, взятих на себе компанією в Меморандумі про взаєморозуміння, Cushman & Wakefield розробила екологічну програму Environmental Challenge. Програма передбачає використання інноваційних підходів, дотримання вимог щодо звітності та процедур моніторингу для скорочення енергоспоживання, споживання води та утилізації відходів в об'єктах нерухомості, керованих Cushman & Wakefield, на 10% до кінця 2012 року (у порівнянні з 2008 роком).

 

2011, Великобританія - Консультант року в секторі торговельної нерухомості

Британська команда фахівців з торгової нерухомості Cushman & Wakefield отримала премію Estates Gazette Awards в категорії «Ведучий консультант року на ринку торговельної нерухомості Великобританії». Премією були відзначені наші нові стратегії, ефективна робота з орендарями та великі угоди в центрі Лондона. Серед основних досягнень були відзначені зусилля, в результаті яких на ринок Великобританії прийшов цілий ряд іноземних рітейлерів (таких як The Sting, Michael Kors, Victorinox, Metro Bank, Core Spirit, Jack Wolfskin, The Kooples, M&M's і Eileen Fisher).

 

2011 - Провідне агентство нерухомості в Центральній і Східній Європі

Cushman & Wakefield була визнана провідним агентством нерухомості в Центральній і Східній Європі за таким показником як загальна площа комерційної нерухомості, зданої в оренду в 2010 році (згідно з рейтингом провідних агентств нерухомості в Центральній і Східній Європі в 2010 році, складеного виданням Central & Eastern European Construction & Investment Journal). У десятку кращих агентств увійшли всі офіси в країнах Центральної та Східної Європи (Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини). Польський офіс компанії став безумовним лідером у всьому регіоні (загальна площа комерційної нерухомості, зданої в оренду в 2010 році, склала 423 тис. м2). Чеський офіс Cushman & Wakefield посів третє місце, словацький - четверте, а угорський - восьме.