М8

Бізнес-центр «М8» – нова київська адреса посольства Франції

Незабаром Посольство Франції в Україні працюватиме за новою адресою – у професійному бізнес-центрі «М8», розташованому в діловій частині Печерського району. Французьке дипломатичне представництво та новий орендодавець вже уклали довгостроковий договір оренди, тож переїзд відбудеться найближчим часом.

«М8» – це новий бізнес-центр класу А, який знаходиться поруч із урядовим кварталом та станцією метро «Арсенальна». Будівлю було здано в експлуатацію лише рік тому, її загальна площа складає 18 000 кв.м.

За словами Тетяни Деркач, директорки департаменту комерційної нерухомості будівельної компанії «Інтергал-Буд», що виступила девелопером проєкту, бізнес-центр «М8» пишається можливістю бачити Посольство Франції серед своїх резидентів. Це означає, що сучасна будівля ділового центру повністю відповідає високим вимогам дипломатичного представництва щодо репутації, безпеки та технічних характеристик.

Левон Папоян, керівник департаменту офісної нерухомості міжнародної консалтингової компанії Cushman & Wakefield в Україні, яка супроводжувала угоду, поділився спостереженнями щодо нового тренду, що сформувався на ринку офісної нерухомості: «За останні 3-4 роки зросла кількість дипломатичних представництв, які висловили бажання здійснити переїзд із застарілих локацій, які потребують капітальної модернізації, до сучасних. Йдеться про нові офісні будівлі та бізнес-центри, побудовані за новітніми технологіями, які не поступаються європейській та американській комерційній нерухомості за комфортністю та надійністю. Таких об’єктів у Києві стає все більше.

Увагу привертає той факт, що багато посольств відмовляються від моделі оренди окремих будівель та надають перевагу приміщенням у великих професійних бізнес-центрах. Зокрема це пов’язано з тим, що з боку орендарів зростає попит на послуги, яких немає в окремих будівлях, а також із потребою у мінімізації задач щодо експлуатації таких будівель».

М8 М8 М8

Схожі новини

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

DTZ Украина разработали концепцию инновационного района для IT специалистов во Львове
Офісна нерухомість

Компанія DTZ розробила концепцію інноваційного району для IT спеціалістів у Львові

27 червня у Львові відбулася IT Jazz Conference, на якій IT спеціалісти, інвестори та представники влади обговорили майбутнє IT сфери в Україні.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.