Cushman & Wakefield strengthen Retail Agency and Consultancy Team

Cushman & Wakefield подвоїла команду консультантів з торговельної нерухомості

Після недавнього оголошення Jones Lang Lasalle про намір припинити діяльність в Україні до кінця року компанія Cushman & Wakefield погодила умови для залучення колишньої команди JLL з питань консалтингу в сфері торговельної нерухомості.


З 1 листопада 2019 року розширений департамент торговельної нерухомості Cushman & Wakefield очолить Катерина Весна, яка раніше обіймала аналогічну посаду в JLL. Разом із нею до команди приєднаються старші агенти Дмитро Дудар та Денис Корнута.

Анна Марсова, яка з травня керувала цим бізнес-напрямом в Cushman & Wakefield, зосередиться на розвитку відносин з українськими і зарубіжними орендарями, а також на стріт-ритейлі.

Рішення про реструктуризацію департаменту торговельної нерухомості прокоментував Нік Коттон, керуючий директор Cushman & Wakefield в Україні:

«Всього за кілька коротких місяців Анна Марсова здійснила істотні зміни в роботі департаменту, ініціювала ряд нових проектів, провела переговори з новими потенційними клієнтами, надихаючи колег своєю енергійністю та цілеспрямованістю.

Об'єднуючи обидві команди, ми діємо відповідно до стратегії компанії Cushman & Wakefield щодо зміцнення позицій на ринку консалтингових послуг в сфері торговельної нерухомості. Ми суттєво розширили наші можливості, зміцнивши департамент і додавши ряд нових ключових консалтингових і агентських проектів в Києві та інших містах України.

Професійний досвід Катерини та її команди, їх авторитет на ринку торговельної нерухомості, дозволять нам надавати клієнтам консалтингові послуги на максимально високому рівні, відповідно до міжнародних стандартів Cushman & Wakefield та попиту на ринку України, який постійно зростає».

 

Схожі новини

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.

Лучшая брокерская компания
Новини компанії

Компанія Cushman & Wakefield в Україні відзначена нагородою «Краща брокерська компанія 2017 року»

Уже другий рік поспіль експертне журі EE Real Estate Awards визнає агентську команду Cushman & Wakefield кращою в Україні.