SEC Ostrov

Друга черга ТРЦ «Остров» готується до відкриття. Орендарі розпочали ремонтні роботи

Друга фаза ТРЦ «Остров» в Одесі, орендна площа якої складе 16 043 кв. м, а загальна – 30 700 кв. м, готується до відкриття в кінці цього року.

Міжнародна консалтингова компанія Cushman & Wakefield, яка є ексклюзивним агентом з набору орендарів даного проєкту, повідомляє про підписання попередніх договорів оренди з мережею магазинів спортивного одягу і взуття SPORTCITY (672 кв. м), турецьким рітейлером одягу Сolin's (292 кв. м), магазином Rozetka (203 кв. м), магазином аксесуарів для вечірок і хобі OffTop (135 кв. м), брендом жіночої білизни JASMINE (132 кв. м), міським кафе Sunday's Coffee (79,9 кв. м), а також мережею оптик «Люксоптика» (54 кв. м).

З огляду на близькість дати відкриття проєкту, на ремонтні роботи вийшли наступні орендарі: «Сільпо» (2 463 кв. М), LC Waikiki (1 611 кв. М), сімейний розважальний комплекс FLY KIDS (4 072 кв. М), Sportmaster (1 489 кв. м), Сolin's (292 кв. м), Intimissimi і Calzedonia (68 кв. м і 64 кв. м відповідно), «Золотий Вік» (87 кв. м), «Аптека Гаєвського» (77,4 кв. м), Rozetka (203 кв. м), OffTop (135 кв. м), JASMINE (132 кв. м), «Люксоптика» (54 кв. м).

Оксана Крашунська, директор ТРЦ «Остров»: «Вже зовсім скоро наші гості зможуть оцінити зручність і практичність другої черги ТРЦ «Остров», до кінця року ми відкриємо наші двері для перших відвідувачів. Зараз ми координуємо ремонтні роботи орендарів, передаємо площі тим, хто ще не встиг вийти на оздоблення, завершуємо роботи в загальних зонах торговельного центру, проводимо роботи з благоустрою прилеглої території, а також готуємо програму відкриття ТРЦ».

Проєкт розташований в історичній частині Одеси на вул. Новощіпний ряд, 2, у безпосередній близькості від залізничного вокзалу, автовокзалу, ринку «Привоз», Старосінної площі та зоопарку.

Дмитро Дудар, старший агент департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері торговельної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні, підкреслив, що розташування в самому серці Одеси – це унікальна можливість для розвитку, яку оцінили, як національні, так і міжнародні мережеві торговельні компанії. На сьогодні заповнюваність проєкту становить понад 80%. Знаковим для проекту є й те, що одразу кілька компаній обрали ТРЦ «Остров» стартовим майданчиком для розвитку в місті. Так свій перший магазин в Одесі відкриє мережа магазинів SPORTCITY, магазин OffTop і сімейний розважальний центр FLY KIDS.

 

Про ТРЦ «Острів»

ТРЦ «Острів» знаходиться в Одесі за адресою вул. Новощіпний ряд, 2. Загальна площа проєкту – 70 100 кв. м, орендна – 37 800 кв. м. Загальна площа другої фази складе 30 700 кв. м, а орендна - 16 043 кв. м. Дата відкриття другої фази – кінця 2021 року.

Концепція торговельного центру – чітка сегментація, яка передбачає розміщення на кожному поверсі певної групи товарів. Компактність, сучасні архітектурні та дизайнерські рішення, а також концентрація відомих брендів зроблять об'єкт місцем тяжіння не тільки для жителів міста, співробітників найближчих офісних будівель, але також для гостей Одеси, які захочуть здійснити покупку в приємній атмосфері за короткий час.

SEC Ostrov SEC Ostrov SEC Ostrov

Схожі новини

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.

Mobelix
Торгова нерухомість

Ринок девелопменту рітейл-парків у Європі

У 2016 році площа рітейл-парків збільшилася на 50% у порівнянні з показником 2015 року.