KPMG Cover

КПМГ

Проект: Супровід угоди - Перегляд умов договору оренди з подальшим переїздом

Клієнт: КПМГ

Місце розташування: вул. Московська 32/2, БЦ Senator, м. Київ, Україна

Орендована площа: 2 126 кв. м

Період проекту: 2009-2014 рр.

 

Задача

КПМГ займала історичну будівлю в центрі міста, з офісними приміщеннями, розташованими на декількох поверхах. У 2012 році у компанії виникла потреба у розширенні в межах будівлі та поліпшенні умов договору через зниження орендної плати. Cushman & Wakefield (раніше DTZ) представляла інтереси КПМГ у переговорах з орендодавцем щодо перегляду умов оренди, включаючи розширення.

КПМГ звернулася за професійною консультацією - залишатися в тому ж приміщенні і понести витрати на його ремонт або знайти альтернативний офіс, що відповідав би корпоративним стандартам. Компанія Cushman & Wakefield була залучена для представлення інтересів орендаря у проведенні переговорів і розробці стратегії релокації.

 

Рішення

У 2009 році компанія Cushman & Wakefield вже консультувала КПМГ щодо розширення і реструктуризації договору оренди. У 2013 році Сushman & Wakefield організувала технічний огляд історичної будівлі для розуміння клієнтом рівня витрат на його модернізацію, провела дослідження ринку і фінансовий аналіз, за підсумками яких клієнту було запропоновано переїхати в новий бізнес-центр класу «А» і забезпечені вигідніші умови оренди.

 

Результат

Компанія Cushman & Wakefield також досягла успіху в деталізації сервісних платежів і наданні контролю за технічним обслуговуванням, включаючи чітко визначений тендерний процес для робіт орендодавця і обмеження на роботи, які можуть відбитися на сервісних платежах або призупинити операційну діяльність КПМГ.

У 2013-2014 рр., відповідно до стратегічних рекомендацій компанії Cushman & Wakefield, КПМГ прийняла рішення про переїзд у БЦ Senator, офісну будівлю класу «А». Це дозволило клієнту істотно підвищити ефективність орендних площ, поліпшити умови роботи, а також скористатися можливістю розширення в межах будівлі.

 

Quotes

"Ми дуже задоволені умовами, які забезпечила нам команда DTZ і які дозволять нам і надалі інвестувати в наш бізнес в Україні. DTZ продемонструвала повну відданість нашим інтересам, а також винятковий професіоналізм і компетентність, які зіграли вирішальну роль у переговорах із нашим нинішнім орендодавцем", - сказав Флоріс Шурінг, керуючий партнер КПМГ в Україні.