Regus

Перший у Львові коворкінг Regus відкриється в креативному просторі KIVSH

На початок осені 2021 року у Львові заплановане відкриття коворкінгу Regus транснаціонального оператора офісних приміщень IWG. Перший у Львові коворкінг Regus розміститься в сучасному креативному просторі KIVSH. Супровід угоди здійснювала міжнародна консалтингова компанія Cushman & Wakefield.

Коворкінг Regus розташується на трьох поверхах другої будівлі креативного простору KIVSH по вулиці Шевченка, 120, і займатиме площу 1 400 кв. м. Резиденти коворкінгу знайдуть у Regus усю необхідну для плідної роботи інфраструктуру – бізнес-клуб для роботи, зустрічей та відпочинку, просторий коворкінг, переговорні кімнати та приватні офіси різного формату.

«Бізнес-сфера надання послуг з оренди робочих просторів, які обслуговуються, є невід’ємною частиною сучасного ринку офісної нерухомості. Це практичний формат, який дозволяє організувати комфортне розміщення співробітників без витрат на ремонт і облаштування робочого місця. Гнучкі офіси надають зручні умови оренди – договір можна укласти на короткий період, або, за необхідності, швидко оптимізувати обсяг займаного простору, – розповів Левон Папоян, керівник департаменту офісної нерухомості Cushman & Wakefield в Україні.– Вихід компанії Regus на ринок Львова символізує новий етап розвитку офісної нерухомості міста Лева, який сьогодні переживає активну фазу розвитку. На ринку представлено велику кількість міжнародних й українських компаній-орендарів, які демонструють значну динаміку зростання й потребують оптимальних та гнучких офісних рішень. Аби відповісти на цей запит і задовольнити потреби орендарів, компанія Regus відкриває сучасний коворкінг у одній з найцікавіших локацій Львова».

Юлія Литвиненко, директорка Regus в Україні: «Ми вже давно плануємо відкриття у Львові, але не могли підібрати ідеальну локацію для першого Regus. Познайомившись з концептом KIVSH, вже на першій зустрічі стало зрозуміло, що ми будемо партнерами, оскільки цілі та цінності щодо створення креативного комфортного простору, де народжуються ідеї і створюються успішні бізнеси, у нас однакові. Запит на наші офіси та формати роботи з будь-якої точки світу зростає, а з пандемією та переходом на гібридний формат роботи, коли компанії поєднують роботу в офісі та віддалено, це стає необхідністю. Cushman & Wakefield надали професійний супровід в успішній фіналізації угоди».            

Катерина Книжицька, директорка KIVSH: «KIVSH об’єднує найкращих. Міжнародна компанія гнучких офісів Regus уперше з’явиться у Львові й ми пишаємось, що серед усіх можливих локацій вона розташується саме у KIVSH. Ця співпраця – не лише про високоякісні послуги та максимальний комфорт, ключовим елементом стали цінності. Regus, як і KIVSH, однаково прагне до максимально сприятливої атмосфери для натхненної праці. Консалтингова компанія Cushman & Wakefield професійно сприяла укладенню угоди між Regus та KIVSH, тож тепер ми в передчутті плідної співпраці».

Схожі новини

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

DTZ Украина разработали концепцию инновационного района для IT специалистов во Львове
Офісна нерухомість

Компанія DTZ розробила концепцію інноваційного району для IT спеціалістів у Львові

27 червня у Львові відбулася IT Jazz Conference, на якій IT спеціалісти, інвестори та представники влади обговорили майбутнє IT сфери в Україні.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.