Philips

Philips

Проект: Супровід угоди - Релокація з подальшим продовженням договору оренди

Клієнт: Philips

Місце розташування: вул. М. Грінченка 4, БЦ Horizon Park, м. Київ, Україна

Орендована площа: 944 кв. м

Рік проекту: 2006, 2017

 

Задача

У 2006 році офісне приміщення Philips в Україні перестало відповідати корпоративним стандартам, компанія прийняла рішення орендувати цілий поверх в сучасному бізнес-центрі з професійним управлінням і орендодавцем, що користується гарною репутацією. Cushman & Wakefield (раніше DTZ) була залучена для пошуку приміщення та укладення договору оренди, який би дозволяв в'їхати до нового офісу до зафіксованої дати.

Було визначено відповідний варіант, Philips підписала договір оренди з бізнес-центром Horizon Park на оптимальних умовах у необхідний термін. Після 10 років оренди компанія висловила бажання залишитися в тому ж офісному приміщенні, і в 2016 році Cushman & Wakefield від імені Philips домовилася про умови продовження договору оренди.

 

Рішення

Компанія Cushman & Wakefield запропонувала стратегію переговорів, яка охопила всі найбільш важливі аспекти договору оренди Philips, і надала поетапне рішення щодо вступу в силу нових умов за кілька місяців до закінчення поточного договору.

 

Результат

Компанія Cushman & Wakefield уклала новий договір оренди на кращих ринкових умовах і скоротила витрати клієнта на оренду і сервісні платежі відповідно до середньострокового бізнес-плану Philips.