Портфель Gooioord B.V.

Портфель Gooioord B.V.

Проект: Компанія Cushman & Wakefield виступила ексклюзивним агентом з продажу від імені власника портфеля нерухомості.

Клієнт: Gooioord B.V. (від імені компанії Unibail Rodamco та приватних інвесторів у Нідерландах)

Розташування: Київ, Україна

Загальна орендна площа: близько 14 тис. кв. м

Основні орендарі: Proctеr&Gamble, Kraft Foods, Philip Morris, KPMG, Air France-KLM, Panasonic, Nokia, Canon, US Peace Corps, а також посольства Бельгії, Швеції, Швейцарії та Аргентини

Дата: 1994 - 2008 гг.

 

З 1994 року компанія Cushman & Wakefield (раніше - DTZ в Україні) працювала з голландським девелопером Gooioord B.V. при виборі будівель, їх оновленні та реконструкції, виступала ексклюзивним агентом зі здачі площ в оренду, а також займалася управлінням портфеля включно до моменту його продажу в 2008 році.

Загальна площа офісних площ становила близько 14 тис. кв. м., в тому числі будівлі на вул. Михайлівській, 11, вул. Богдана Хмельницького, 48Б і 52, вул. Леонтовича, вул. Івана Франка, 29, 31, 34/33 та 36, а також офісні приміщення в будинках 25, 38 та 40 по вул. Івана Франка.

 

Послуги компанії Cushman & Wakefield (раніше - DTZ в Україні):

  • Формування портфеля активів, до складу якого входять 8 офісних будівель загальною площею приблизно 14 000 кв. м (1996-1999 роки).
  • Консультації з питань девелопменту об'єктів нерухомості, в тому числі рекомендації щодо стану приміщень на етапі їх здачі в оренду, інших умов оренди, планувань приміщень, набору орендарів і підходу до управління активами (1996-1999 роки).
  • Повне управління будівлями та їх експлуатацією, в тому числі робота з орендарями та виставлення рахунків за орендну плату та сервісні платежі; збір платежів і звітність; повна податкова звітність; технічне обслуговування, капітальний ремонт та модернізація, управління активами і продаж другорядних активів (1997-2008 роки).
  • Ексклюзивні агентські послуги зі здачі приміщень в оренду, в результаті яких орендарями будівель в портфелі стали провідні міжнародні організації та дипломатичні місії, серед яких: Proctеr&Gamble, Kraft Foods, Philip Morris, KPMG, Air France-KLM, Panasonic, Nokia, Canon, US Peace Corps, а також посольства Бельгії, Швеції, Швейцарії та Аргентини (1998-2008 роки).
  • Інвестиційний продаж портфеля: враховуючи перегрітість ринку офісної нерухомості, надто інтенсивне зростання орендних ставок у Києві і зниження прибутковості, а також враховуючи 100% наповненість будівель орендарями, ми рекомендували клієнту продати портфель активів за максимальною ціною. Продаж портфеля будівель був здійснений за активної участі компанії DTZ в якості ексклюзивного агента в період максимальної активності ринку, перед початком економічної кризи в Україні (літо 2008 року).