PRA/ClinStar

PRA/ClinStar

Проект: Супровід угоди - Реструктуризація договору оренди та повернення частини приміщення

Клієнт: PRA / ClinStar

Місце розташування: вул. Жилянська 75, БЦ "Євразія", м. Київ, Україна

Орендована площа: 2 126 кв. м

Рік проекту: 2013, 2015

 

Задача

У 2013 році у компанії PRA, яка займається клінічними дослідженнями, виникла термінова потреба в переїзді. Причина була в тому, що якірний орендар будівлі скористався правом розширення, згідно з яким PRA отримала від орендодавця повідомлення звільнити приміщення в короткі терміни. Компанія PRA надала Cushman & Wakefield повноваження щодо організації свого переїзду. У стислі терміни необхідно було знайти альтернативне офісне приміщення, провести переговори з новим орендодавцем, підписати договір оренди, а також отримати гарантовану можливість розширення в межах будівлі.

У 2015 році відбулися зміни в бізнес-плані PRA, і компанія Cushman & Wakefield була залучена для переговорів про скорочення орендованої площі.

 

Рішення

Компанія Сushman & Wakefield взяла участь у переговорах із орендодавцем щодо реструктуризації поточного договору оренди і погодила умови щодо скорочення орендованої площі в стислі терміни. Сushman & Wakefield запропонувала стратегію переговорів і досягла успіху у зниженні штрафних санкцій, які PRA необхідно було виплатити орендодавцю за передчасне розірвання договору оренди частини площ.

 

Результат

В результаті переговорів були скорочені витрати PRA на оренду і сервісні платежі. Економія на скороченні орендованої площі склала близько 400 000 долл. США на рік.