Capital markets

Ринки капіталу та операції з земельними ділянками

Широка сфера охоплення, доступ до можливостей по всьому світу і більш глибокого розуміння глобальної стратегії розміщення капіталів.

Консультаційні послуги на ринках капіталу в процесі купівлі та продажу активів, допомога в фінансових операціях із залученням власного капіталу для спільного інвестування та продажу інвестиційної нерухомості з метою досягнення стратегічних, операційних і фінансових цілей.

Компанія Cushman & Wakefield є провідним експертом у наданні послуг із залучення інвестицій у нерухомість, а також операцій із земельними ділянками в Україні. У роботі з капіталами і активами ми дбаємо про те, щоб наші клієнти вигідно купували і продавали нерухомість. Ми ведемо інвестиційні проекти на різних етапах - від підготовки до реалізації купівлі-продажу активу.

Команда Cushman & Wakefield в Україні має професійну експертизу в операціях з ділянками і девелоперськими проектами. Компанія надає власникам землі комплексні послуги, що включають у себе аналіз ринку, економічне обґрунтування інвестицій, стратегії з купівлі або продажу. Ми визначаємо, як краще використовувати певну земельну ділянку і допомагаємо власникам у формуванні стратегії максимізації вартості їх нерухомості.

Переваги співпраці:

  • Міжнародна команда Cushman & Wakefield забезпечує унікальний прямий доступ до капіталів у всьому світі.
  • Ми сприяємо залученню міжнародних інвестицій шляхом виявлення та відстеження нових джерел капіталу і побудови взаємин із новими інвесторами.
  • Глобальний підхід дозволяє нашій команді залучати капітал із різних джерел і розвивати співпрацю з великим спектром інвесторів, реалізуючи основні інвестиційні можливості.

 

Наші послуги

  • Інвестиційний продаж і придбання.
  • Акціонерне, боргове і структуроване фінансування (залучення партнерів).
  • Корпоративні фінансові та банківські операції.
  • Брокеридж земельних ділянок і проектів.
  • Інвестиційний консалтинг у сфері нерухомості.

 

Контактна особа
Володимир Мисак
Володимир Мисак
Керівник департаменту ринків капіталу та операцій із земельними ділянками
Телефон
+38 (044) 299 30 00

Запит на послугу

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.