Україна - ідеальний майданчик для створення комплексних центрів обслуговування глобальних холдингів

Україна - ідеальний майданчик для створення комплексних центрів обслуговування глобальних холдингів

Компанія КПМГ в Україні, спільно з компанією Cushman & Wakefield, опублікувала звіт про перспективи створення загальних центрів обслуговування в Україні.

Центральна і Східна Європа переживають динамічний підйом і привертають велику увагу з боку інвесторів, що бажають створити Загальний центр обслуговування.

Загальний центр обслуговування (ЗЦО) - це сервісний підрозділ, що забезпечує нормальне функціонування всієї холдингової структури компанії. ЗЦО може включати в себе централізовану IT підтримку, систему закупівель, ведення документації, бухгалтерський і податковий облік, маркетинг і рекламу, управління кадрами. Це дозволяє не тільки оптимізувати штат співробітників і витрати, а й забезпечувати якість виконання всіх функцій за рахунок стандартизації та спеціалізації непрофільних бізнес-процесів.

Звіт містить істотну інформацію, розраховану на інвесторів, які планують створення ЗЦО в сфері бухгалтерського обліку або фінансів, внутрішнього аудиту, IT або досліджень і розробок (R&D).

Все більше інвесторів визнають вигоди від зарубіжних підрозділів, чия ділова культура відноситься до західного типу і які, в той же час, знаходяться недалеко від їх штаб-квартири. Саме тому Східна Європа вважається оптимальним місцем для ЗЦО тих компаній, чий бізнес орієнтований на регіон EMEA (Європа, Близький Схід і Африка).

Україна володіє прекрасним потенціалом за рахунок високоосвічених молодих професіоналів, чиї послуги коштують значно дешевше, ніж в інших європейських країнах, включаючи Східну Європу.

Вже зараз Україна стала кращим місцем для аутсорсингу в IT секторі, а також для багатьох складальних заводів автомобільної галузі. Незважаючи на неспокійну політичну ситуацію, багато міжнародних компаній зберігають і навіть нарощують значну присутність в Україні (в тому числі через ЗЦО), отримуючи вигоди від менших витрат при збереженні якості.

Звіт підготовлений з метою загального огляду України як потенційного центру ЗЦО або аутсорсингу бізнес-процесів (АБП). У ньому надана ​​інформація про Україну і вигоди, які можуть бути отримані інвесторами, що вивчають можливості розміщення ОЦВ або АБП. Для тих, хто вже працює в Україні, даний звіт буде корисний оцінкою варіантів розширення діяльності. В аналітику включена основна інформація, що стосується правових аспектів ведення бізнесу в Україні.

Чим Україна приваблива для інвесторів

Інфографіка

 

Інфографіка

З повною версією звіту можна ознайомитися на сайті https://home.kpmg.com/

«Україна володіє доступним і якісним людським потенціалом і можливістю організувати і реалізувати завдання в загальних центрах обслуговування. Країна, яка свого часу створила найбільший літак у світі АН-225 «Мрія» і відправляє людей у космос, може гарантувати високу якість роботи таких центрів і забезпечити зниження витрат на ведення бізнесу міжнародними компаніями», - прокоментував результати звіту Роман Куцак, старший менеджер КПМГ в Україні.

Марта Костюк, керівник департаменту аналітики і консалтингу з питань девелопменту Cushman & Wakefield в Україні (раніше - DTZ), розповіла: «Перший загальний центр обслуговування в Україні було відкрито в червні 2011 року компанією Nestle у Львові. Цей ЗЦО, який об'єднав діяльність у галузі фінансів та управління персоналом в одній установі, став не тільки першим в Україні, а й у Центральній та Східній Європі. Наша компанія брала участь у проекті в якості консультанта з комерційної нерухомості.

Ми, як експерти в сфері нерухомості, підтримали КПМГ у підготовці дослідження, яке показує переваги України як ідеальної майданчика для створення комплексних центрів обслуговування глобальних компаній. Ринок нерухомості в більшості великих міст країни готовий надати необхідну якісну інфраструктуру на конкурентних умовах».

Тисячі українців уже працюють на загальні центри обслуговування по всій Європі. Відкриття ЗЦО в Україні - це можливість для талановитих людей повернутися і заробляти вдома.

Схожі новини

DTZ Украина разработали концепцию инновационного района для IT специалистов во Львове
Офісна нерухомість

Компанія DTZ розробила концепцію інноваційного району для IT спеціалістів у Львові

27 червня у Львові відбулася IT Jazz Conference, на якій IT спеціалісти, інвестори та представники влади обговорили майбутнє IT сфери в Україні.

Крис Хеггерик
Логістична нерухомість

Ghelamco Group оголосила про продаж свого логістичного комплексу Kopylov Logistics Park

Ghelamco Group оголосила про продаж свого логістичного комплексу площею більше 30 тис. кв. м українському рітейлеру «АТБ».

Кто инвестирует в коммерческую недвижимость, и как рынок глобальных инвестиций влияет на Украину?
Інвестиції

Хто інвестує в комерційну нерухомість, і як ринок глобальних інвестицій впливає на Україну?

Обсяг нового капіталу, направленого на світові ринки комерційної нерухомості, за підсумками 2015 р досяг рекордного показника в $443 млрд.