В історичному центрі Одеси виставлено на продаж торгове приміщення загальною площею 1 087 кв. м.

В історичному центрі Одеси продається торгове приміщення

Одеса є другим після Києва містом за привабливістю для рітейлерів всіх цінових категорій. При цьому попит на якісні приміщення залишається високим як у торгових центрах, так і в стріт-ритейлі. Активний розвиток стріт-рітейлу в Одесі пов'язаний зі специфікою міської інфраструктури, а також відбувається завдяки зростаючому потоку туристів.

Один із найпомітніших об'єктів, який недавно став доступний для потенційних інвесторів - це двоповерхове приміщення (цоколь + перший поверх) загальною площею 1 087 кв. м на перетині двох центральних вулиць - Катерининської та Буніна. Будівля знаходиться в декількох хвилинах ходьби від основних туристичних визначних пам'яток, включаючи Одеський оперний театр, і в двох кварталах від пішохідної вулиці, закритої для автомобільного руху.

Торговельні коридори навколо сформовані відомими брендами: Adidas, Tommy Hilfiger, Miraton, MaxMara, L'Occitane, Mango, Crocs та ін.

У консалтинговій компанії Cushman & Wakefield, яка володіє ексклюзивним мандатом на продаж об'єкта, розповіли, що у великих європейських містах попит на приміщення на центральних торгових вулицях формують преміальні бренди для розміщення флагманських магазинів і реалізації стратегії вдосконалення обслуговування. У майбутньому в Європі прогнозується поступовий перехід до багатофункціонального використання таких приміщень, з ресторанами, фітнес-клубами, сервісними центрами і розвагами.

Багатофункціональне застосування торгового приміщення на вулиці Буніна 25 можливе завдяки наявності двох окремих входів, розташованих у різних кінцях будівлі, і двом сходах в основній частині будівлі.

Схожі новини

Крис Хеггерик
Логістична нерухомість

Ghelamco Group оголосила про продаж свого логістичного комплексу Kopylov Logistics Park

Ghelamco Group оголосила про продаж свого логістичного комплексу площею більше 30 тис. кв. м українському рітейлеру «АТБ».

Mobelix
Торгова нерухомість

Ринок девелопменту рітейл-парків у Європі

У 2016 році площа рітейл-парків збільшилася на 50% у порівнянні з показником 2015 року.

Кто инвестирует в коммерческую недвижимость, и как рынок глобальных инвестиций влияет на Украину?
Інвестиції

Хто інвестує в комерційну нерухомість, і як ринок глобальних інвестицій впливає на Україну?

Обсяг нового капіталу, направленого на світові ринки комерційної нерухомості, за підсумками 2015 р досяг рекордного показника в $443 млрд.