ANDRIYIVSKY City Space

Відкриття БЦ ANDRIYIVSKY City Space заплановане на четвертий квартал 2022 року. Saga Development та Cushman & Wakefield підписали ексклюзивний агентський договір

У четвертому кварталі 2022 року в Києві планується відкриття нового бізнес-центру класу «А» ANDRIYIVSKY City Space. Бізнес-центр стане домінуючою частиною mixed-use проєкту ANDRIYIVSKY City Space, до складу якого також увійдуть апартаменти та торговельні приміщення.

Офіси займатимуть сім з дев’яти поверхів будівлі (з 2-го по 8-ий), а їх загальна корисна площа складе 9 472 кв. м. Внутрішню інфраструктуру створюватимуть різноманітні магазини, коворкінг, а також руфтоп-ресторан із великою терасою та видом на Поділ і Дніпро. В підземному паркінгу передбачені місця для 68 автомобілів та станція для зарядки електрокарів.

Набір орендарів нового бізнес-центру проводить міжнародна консалтингова компанія Cushman & Wakefield, з якою українська девелоперська компанія Saga Development нещодавно уклала ексклюзивний агентський договір. Відповідно до умов договору, Cushman & Wakefield має забезпечити максимальну наповнюваність бізнес-центру до завершення будівництва.

Будівля за адресою вул. Андріївська, 22 – один із проєктів реконструкції недобудов, які реалізує Saga Development. З 2008 року об’єкт перебував у статусі довгобуду. В 2019 році Saga Development взялася за його реконструкцію, провела реконцепцію та змінила архітектуру проєкту відповідно до сучасних трендів та стандартів будівництва. Завдяки цьому та за допомогою професійних агентів із нерухомості ANDRIYIVSKY City Space стане новим знаковим місцем Подолу.

«Ми прогнозуємо стійкий інтерес до ANDRIYIVSKY City Space з боку потенційних орендарів не лише через відкладений попит, створений на ринку нерухомості пандемічною кризою, але й завдяки низці переваг проєкту. Це історична локація, розвинена міська інфраструктура, продумана внутрішня інфраструктура, актуальна архітектура, – розповів Левон Папоян, керівник департаменту офісної нерухомості Cushman & Wakefield в Україні.– Різноманітність планувань, вихід на тераси та балкони з чудовими краєвидами, висока якість оздоблення місць загального користування надихають на створення комфортних та ефективних умов роботи для будь-якої команди».

SAGA Development — девелоперська компанія, створена в 2016 році, працює за принципом екосистеми, що складається з партнерів, підрядників, мешканців, власників і орендарів торговельних приміщень в об'єктах компанії. У портфелі SAGA Development 4 реалізовані проєкти та 14 на різних етапах реалізації. Серед них поліфункціональні об’єкти нерухомості, ревіталізація промислових територій, знакові міські проєкти, в тому числі CHICAGO Central House з першою в Києві медіаскульптурою, й SAGA City Space — єдина будівля з сучасною архітектурою на вулиці Сагайдачного на Подолі.

ANDRIYIVSKY City Space ANDRIYIVSKY City Space ANDRIYIVSKY City Space ANDRIYIVSKY City Space ANDRIYIVSKY City Space

Схожі новини

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

DTZ Украина разработали концепцию инновационного района для IT специалистов во Львове
Офісна нерухомість

Компанія DTZ розробила концепцію інноваційного району для IT спеціалістів у Львові

27 червня у Львові відбулася IT Jazz Conference, на якій IT спеціалісти, інвестори та представники влади обговорили майбутнє IT сфери в Україні.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.