Iconic Frankfurt Skyscraper Sold to South Korean Fund for €670m

Відомий франкфуртський хмарочос проданий Південнокорейському фонду за 670 млн. євро

Корпорація NorthStar Realty Europe продала хмарочос Trianon консорціуму IGIS/Hana Financial Investment


Компанія Cushman & Wakefield у Німеччині виступила консультантом з продажу 45-поверхового хмарочосу Trianon, що розташований у самому серці ділового кварталу Франкфурта. Новий власник будівлі - південнокорейський консорціум, утворений двома компаніями - IGIS та Hana Financial Investment. Cushman & Wakefield представляла інтереси продавця, корпорації NorthStar Realty Europe. Сума угоди складає близько 670 мільйонів євро.

Відомий діловий центр Trianon площею 68 000 кв. м було споруджено в 1993 році. Хмарочос має характерну трикутну форму, а його родзинкою є розміщена на даху перевернута піраміда, яка в особливих випадках випромінює кольорове освітлення.

Вежа Trianon розташована на Майнцер Ландштрассе, в центрі банківського району, та є шостою за висотою у Франкфурті (висота - 186 м). Хмарочос включає в себе 61 304 кв. м високоякісних офісних площ, 4 345 кв. м допоміжних та 2 788 кв. м житлових приміщень.

З моменту придбання активу в липні 2015 року корпорація NorthStar Realty Europe провела ряд заходів для підвищення його вартості, включаючи здачу в оренду 7 вакантних поверхів і підписання 10-річного договору оренди з Deutsche Bundesbank, а також отримання сертифікації LEED Platinum після великої реконструкції. На даний час будівля повністю здана в оренду, а середньозважений строк довгострокових угод перевищує 6,5 років до закінчення терміну дії. Деякі орендарі хмарочосу є одними з найбільших у Німеччині, а саме: DekaBank, Deutsche Bundesbank і Franklin Templeton.

Річард Такер, керівник департаменту ринків капіталу у Франкфурті в компанії Cushman & Wakefield, сказав: «Завдяки своїй унікальній архітектурі і вигідному розташуванню, Trianon є знаковою будівлею в панорамі Франкфурта. Trianon має всі можливості для того, щоб не тільки отримати вигоду від прогнозованого зростання орендної плати у Франкфурті, але і від привабливості міста як провідного світового фінансового центру».

Аргі Тейлор, керівник департаменту міжнародних ринків капіталу в Азіатсько-тихоокеанському регіоні в компанії Cushman & Wakefield, прокоментував: «Продаж послідував за масштабною глобальною маркетинговою кампанією, яка викликала інтерес до будівлі з боку широкого кола інвесторів у Європі, Китаї, Гонконгу, Сінгапурі та Південній Кореї. Наше глибинне розуміння корейського ринку допомогло нам знайти кращого покупця для активу».

Ян-Віллем Бастейн, керівник департаменту ринків капіталу в регіоні EMEA в компанії Cushman & Wakefield, сказав: «Продаж Trianon став угодою історичного значення для франкфуртського ринку та значним досягненням для команди Cushman & Wakefield навіть на міжнародному рівні. Це прекрасний приклад використання нашої глобальної платформи у поєднанні з провідним досвідом німецької команди для досягнення найкращого результату для нашого клієнта в цьому дійсно міжнародному проекті».

Схожі новини

DTZ объявляет о слиянии с Cushman&Wakefield
Новини компанії

DTZ оголошує про злиття з Cushman & Wakefield

Компанії DTZ та Cushman & Wakefield прийняли остаточне рішення про злиття.

DTZ Украина разработали концепцию инновационного района для IT специалистов во Львове
Офісна нерухомість

Компанія DTZ розробила концепцію інноваційного району для IT спеціалістів у Львові

27 червня у Львові відбулася IT Jazz Conference, на якій IT спеціалісти, інвестори та представники влади обговорили майбутнє IT сфери в Україні.

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield
Новини компанії

Компанія DTZ в Україні тепер працює під брендом Cushman & Wakefield

Рішення про ребрендинг компанії DTZ було прийнято в результаті підписання ексклюзивної угоди з Cushman & Wakefield в 2015 році.