Veles

Заповнюваність нової черги ТРЦ «Велес» в Івано-Франківську продовжує зростати

Більшу частину ТРЦ «Велес» вже здано в оренду. Основним фактором зацікавленості орендарів є те, що це буде перший і єдиний проєкт обласного значення в Івано-Франківську.

ТРЦ «Велес» – перший в Івано-Франківську торговельно-розважальний центр регіонального масштабу, відкриття другої фази якого заплановане на 4 квартал 2021 року. Загальна площа проєкту становитиме 56 000 кв. м, а орендна – 39 700 кв. м.

Міжнародна консалтингова компанія Cushman & Wakefield, ексклюзивний агент із набору орендарів ТРЦ «Велес», повідомляє про підписання нових попередніх договорів оренди з мережею магазинів побутової техніки та електроніки Comfy на площу 1 070 кв. м, мережею магазинів парфумерії та косметики Brocard на площу 350 кв. м, фармрітейлером «Аптека Доброго Дня» на площу 57 кв. м та магазином зоотоварів «Брідер» на площу 55 кв. м.

«Загалом ми вже маємо підтвердження від орендарів більше, ніж на 62% від загальної орендної площі ТРЦ, – зазначила Катерина Весна, керівниця департаменту агентських та консалтингових послуг у сфері торговельної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні. – Основним фактором зацікавленості є те, що це перший і єдиний торговельно-розважальний центр обласного значення в Івано-Франківську.  Ми очікуємо на гостей не лише міста й околиці, а також із усієї області, які зараз задовольняють свої модні потреби здебільшого у Львові. Привабливості проєкту також додають сучасні концептуальні та архітектурні рішення».

Раніше повідомлялося про підписання угод з наступними орендарями: супермаркетом «Сільпо» (4 200 кв. м), дитячим розважальним центром FLY Kids (3 500 кв. м), кінотеатром «Планета Кіно» (2 268 кв. м), мережею магазинів побутової техніки та електроніки Eldorado (1 021 кв. м), мережею магазинів ювелірних виробів «Золотий Вік», мобільними операторами Kyivstar, Vodafone та хімчисткою «Чисто».

Також варто відзначити, що в діючій частині ТРЦ «Велес» працюють магазини наступних брендів: LC WAIKIKI (1 777 кв. м), Megasport,  CCC,  «Чудо острів», Anabel Arto, A. Tan, Esotique, Nikola, які продовжать роботу після відкриття нової черги. Частина цих орендарів буде працювати в оновлених форматах в розширеному торгово-розважальному центрі.

Юрій Кізім, керівник проекту, повідомив, що хід будівельних робіт відбувається відповідно до графіку. «Завершено монолітні роботи по каркасу будівлі та активно просувається монтаж покрівлі торговельного центру. Розпочато будівництво сходових клітин для можливості безпечної евакуації людей відповідно до чинних норм пожежної безпеки. Крім того ведеться підготовка робочих проєктів внутрішніх інженерних систем», – розповів Юрій Кізім.

Схожі новини

Mobelix
Торгова нерухомість

Ринок девелопменту рітейл-парків у Європі

У 2016 році площа рітейл-парків збільшилася на 50% у порівнянні з показником 2015 року.

В Одессе в ТЦ «Kadorr» открылся новый «Паспортный сервис»
Торгова нерухомість

В Одесі в ТЦ «Kadorr» відкрився новий «Паспортний сервіс»

29 вересня в Одесі відкрився новий «Паспортний сервіс».

Ave Plaza в Харькове продолжает расширять категорию детских товаров
Торгова нерухомість

Ave Plaza в Харкові продовжує розширювати категорію дитячих товарів

7 грудня у харківському ТОЦ Ave Plaza (вул. Сумська, 10) відкрився мультибрендовий магазин дитячого одягу та взуття Birba Club.